שמח ומבדח: כך תבחרו עדשות צבעוניות לפורים

מעוניינים בעדשות מגע צבעוניות לפורים כדי לזכות במלוא תשומת הלב בעת אירועי החג? מחפשים כיצד להשיג מראה מנצח עם צבע העיניים שתמיד חלמתם עליו? כל מה שצריך לדעת על בחירת עדשות איכותיות.

רכישת עדשות מגע צבעוניות לפורים הפכה לטרנד בולט בשנים האחרונות. האפשרות לשנות את צבע העיניים באמצעות פעולה פשוטה שלוקחת מספר שניות בודדת בהחלט קורצת להרבה מאוד אנשים, צעירים ומבוגרים כאחד.

הפשטות והזמינות של הפתרון, ובעקר העובדה שלא מדובר בתהליך פולשני ובלתי הפיך, אלא באביזר קטן שמרכיבים ומסירים במהירות, גרמו לטרנד עדשות המגע הצבעוניות להתפשט כמו אש בשדה קוצים.

עדשות מגע צבעוניות לפורים, הזמנה עד הבית - דסיו

הרכבת עדשת מגע צבעונית – איך זה עובד

עדשת מגע היא התקן אופטי המותקן על קרנית העין, המיוצר מחומרים פלסטיים מתקדמים ומאפשר תיקונים אופטיים מגוונים. אם בעבר שימושה העיקרי של העדשה נועד לטובת שיפור הראייה, הרי שבשנים האחרונות הפכו עדשות המגע גם לפריט קוסמטי לכל דבר ועניין.

עדשת המגע בעצם תופסת את מקומה של הקרנית, ונחה על פני שכבת הדמעות המכסה אותה. בצורה שכזו כל צורה בלתי אחידה של הקרנית נעלמת, היות ואותה לחות שעל פניה ממלאת את כל החללים ונוצרת יחידה אחת – עדשה בעלת ליטוש וצורה אחידות. כך נוצרת אפוא קרנית מלאכותית בצבע נבחר, ובמקביל מושגת ראייה חדה ביותר.

כאשר מדובר בעדשות מגע צבעוניות לפורים או לצרכים קוסמטיים בלבד, העדשה הצבעונית נחה על פני שכבת הדמעות באותו האופן, רק מבלי לתקן את שדה הראייה.

חשיבות בחירת עדשות מגע איכותיות

בשל הביקוש הרב וחוסר המודעות לחשיבותן, נמכרות גם כיום עדשות מגע צבעוניות באופן חסר אחריות, ללא פיקוח רפואי וללא בדיקה או הדרכה כלשהי.

הדבר עלול לגבות מחיר הרסני במיוחד, החל משריטות בעין וגרימת זיהומים וצלקות בעקבות שימוש בעדשות שאינן מותאמות. במקרים חמורים יותר עלולה הרכבה של עדשות לא איכותיות להוביל לפגיעה בקרנית העין, דרך כיבים, רקמות צלקתיות, ועד לנזקים בלתי הפיכים, כולל עיוורון במקרי קיצון.

חברת מריבל קוסמטיקס משווקת כיום עדשות מגע צבעוניות באיכות בלתי מתפשרת ובמגוון צבעים שיבטיחו כי תהפכו למסמר כל אירוע, כולל עדשות בצבעי כחול, ירוק, אפור או חום.

קראו גם על: עדשות צבעוניות איכותיות ⇐

F
?
error: Content is protected !!
דילוג לתוכן