עין תחת עין

רבים טוענים כי רושם ראשוני נקבע בשניות הראשונות של המפגש הבינאישי. אין לכך אמנם סימוכין מבחינה מחקרית, אך נדמה כי בכל הקשור לתהליכים חברתיים, ישנה חשיבות לא מבוטלת לרגעי המפגש הראשונים. מסיבה זו קיימת חשיבות עליונה לצורת הלבוש והחזות של אדם, בין אם מדובר בדייט עם בן או בת זוג, ראיון עבודה או סתם התרועעות במעגל חברתי כזה או אחר. 

על מנת לוודא כי אכן נצליח ליצור רושם ולעורר תשומת לב במובן החיובי של המילה, בוחרים לא מעט אנשים להרכיב עדשות מגע צבעוניות. אלו נועדו להבליט את גוון העיניים שלהם עם צבע ייחודי אשר הולם אותן, וכזה שיגרום לכל מי שיסתכל בהן להישבות בקסמם.

טרנד פופולארי

מדובר בטרנד פופולארי במיוחד בעיקר בקרב נשים החיות במדינות בהן עליהן להיות לבושות מכף רגל ועד ראש מטעמי צניעות. במציאות שכזו בה רק זוג העיניים נותר האיבר היחיד שחשוף כלפי חוץ, אותן נשים משקיעות את המיטב על מנת להשקיע בחלק היחיד אותו יוכלו להציג לראווה בצורה צבעונית ואטרקטיבית.

בין הצבעים הבולטים שנרכשים מעת לעת על ידי הצרכניות, ניתן לציין כחול, ירוק, חום, כאשר גם עיניים אפורות מצליחות לעורר עניין רב, כמו גם מראה ייחודי ובעל ערך מוסף שלא ניתן להישאר אדישים אליו.

עיניים אפורות, עדשות ראיה שיהפכו לכם את העיניים לאפורות - דסיו

מתי מומלץ להרכיב עדשות צבעוניות

מגמת העדשות הצבעוניות הינה כאמור טרנד של העשור האחרון, אשר מתרכז בעיקר לקראת אירועים חגיגיים, מסיבות, מפגשים משפחתיים או חברתיים, וכן לקראת אירועי גאלה נוצצים, לרבות השקות, פסטיבלים, פרימיירות או נשפים. כך שאם נדמה בעבר כי עדשות מגע של עיניים אפורות זכו לשימוש רק במהלך ימי חג הפורים, הרי שכיום מדובר בפריט אופנתי לכל דבר, המשמש כאקססוריז עבור יותר ויותר נשים. 

הרכבה של עדשות צבעוניות עבור גוון של עיניים אפורות, נדרשת להתבצע אך ורק במכון מקצועי. כך תוכלו להבטיח כי תזכו להדרכה מפורטת ולכל מידע נוסף שעשוי לסייע להם במלאכת ההרכבה או ההורדה.

ניתן להשיג עדשות מגע בגוון אפור כאן אצלנו באתר על ידי לחיצה כאן.

F
?
error: Content is protected !!
דילוג לתוכן